Splitska kazališta imaju više posjetitelja nego splitski nogometni klubovi. Možemo li malo respektirati tu činjenicu? Kazališta odgajaju misleća i tolerantna bića, nogometne tribine se baš time ne mogu pohvaliti. Unatoč tome gradimo sve više tribina, koje, gle čuda, zjape prazne. U Splitu mislećih bića ima dovoljno za još tri kazališta. Zar ne bismo trebali voditi računa i o njihovim potrebama?

Zapisnici sa sjednica VK Neslanovac

Nevolja s našim idealima je što, ako želimo biti na visini svakoga od njih, postajemo osobe s kojima je nemoguće živjeti.

Anthony de Mello