Kao i svake godine don Šime šalje svim župljanima Sv. Marka evanđelista Božićnu poslanicu "MIR"

Ispovijed

u srijedu, 23. 12. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00 s. (u 20.30 mladi)

Dječja polnoćka

u 20.00;

Polnoćka točno u ponoći (24.00)!

Mise na Božić u 9.00, 11.00 i 20.00;

Na Sv. Stjepana u 9.00 i 11.00;

Blagoslov obitelji počinje na Nevinu dječicu, s dva kraja, od Sarajevske ulice i Magistrale Solin!

Božićna poslanica don Šimuna Doljanina 2015.

Zapisnici sa sjednica VK Neslanovac

...a opet, ne možemo mi toliko griješiti koliko nam Bog može oprostiti. To je ljepota katoličke vjere.

Nino Raspudić